Blog – Transport

Artykuły w polskim internecie. Masz własną stronę? Opisz temat, na którym się znasz i dodaj linki pozycjonujące.

30 stycznia 2012

Witaminy C i E to silne przeciwutleniacze. Oznacza to, że przeciwdziałają destruktywnemu działaniu substancji gnieżdżących się w ciele człowieka, zwanych wolnymi rodnikami. Tworzą się one jako skutki uboczne przemiany materii czy też trafiają do ciała ze środowiska, w efekcie działania różnego rodzaju szkodliwych czynników, takich jak substancje zanieczyszczające powietrze. To wolne rodniki odpowiadają za schorzenia serca: powodują nagromadzanie cholesterolu w tętnicach, do zaburzeń funkcji naczyń krwionośnych.

Witamina c i witamina e to najsilniejsze, najtańsze i 100% naturalne medykamenty na serce. Możesz zaryzykować zdrowiem, jeśli ich nie jesz.

Witaminy C i E są jednymi z najbezpieczniejszych odkrytych substancji, nawet przyjmowane w zbyt dużych ilościach. Witamina C nie powoduje tworzenia się kamieni nerkowych, jak dawniej myślano, ani nie powoduje żadnych poważniejszych oddziaływań ubocznych. Witamina E może zadziałać lekko przeciwkrzepliwie, dlatego jeżeli używasz inne lekarstwa na serce szczególnie przeciwzakrzepowe, skontaktuj się z lekarzem.

Witamina e oczyszcza schorowane i zatkane naczynia krwionośne, tak iż rozszerzają się aż do pierwotnego stanu i krew jest w stanie przepływać bez oporu. Witamina e jest w stanie także skutecznie spowolnić, miażdżyce. Dzieje się tak dlatego, że, witamina e posiada, aktywne czynniki o działaniu przeciwzapalnym, które sprawnie redukują cholesterol LDL.

Niezwykłe jest to, iż witaminy c i e mogą wyratować nas nawet gdy, gdy tętnice są już zwężone, toteż nie możemy siedzieć bezczynnie, czekając na najgorsze. Jeżeli tylko umiesz utrzymać drożność tętnic, to atak serca ci nie grozi. Witaminy dają nadzieję milionom zagrożonych osób, które nie są na razie tak schorowani, by myśleć o zażywaniu niebezpiecznych farmakologicznych środków nasercowych. Duża ilość lekarzy uznaje, iż przeciw utleniające witaminy, C i E działają nie tylko prewencyjnie, ale także objawowo.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.