Blog – Transport

Artykuły w polskim internecie. Masz własną stronę? Opisz temat, na którym się znasz i dodaj linki pozycjonujące.

20 października 2011

Witaminy C i E są jednymi z 100% bezpiecznych znanych związków, nawet jeśli są przyjmowane w sporych ilościach. Witamina C nie wywołuje powstawania kamieni nerkowych, jak dawniej uważano, ani nie wywołuje żadnych istotniejszych oddziaływań niepożądanych.

Witamina e udrażnia schorowane i zablokowane żyły, tak że rozszerzają się aż do normalnej wielkości i krew może przepływać swobodnie. Witamina e jest w stanie również radykalnie zahamować, miażdżyce. Dzieje się tak ponieważ, witamina e mieści w sobie, aktywne czynniki działające antyseptycznie, które skutecznie likwidują cholesterol LDL. W niektórych opracowaniach naukowych, witaminy e i c okazały się skuteczniejsze przy schorzeniach układu krążenia niż środki farmaceutyczne.

Wraz z wiekiem twoje tętnice kurczą się, a także częściowo przytykają. Dzieje się tak z powodu powstawania blaszek miażdżycowych. Ściany tętnic są powiększone, na dodatek są sztywne, mało elastyczne. Krew nie może już przepływać tak płynnie jak w dzieciństwie. Możliwe, że masz zbyt wysoki poziom cholesterolu albo nadciśnienie, albo nawet doznałeś ataku serca. Jeśli tak musisz wypróbować nowoczesnych, bezpiecznych medykamentów, których kluczowymi składnikami są witaminy e i c a także lucerna siewna.

Ogromnie ekscytujące jest to, że witaminy c i e potrafią uratować nas nawet gdy, gdy tętnice są już za bardzo zmniejszone, dlatego też nie powinniśmy siedzieć z założonymi rękami, czekając na zawał. Jeżeli tylko jesteś w stanie kontrolować przepuszczalność tętnic, to atak serca ci nie grozi. Witaminy dają alternatywę milionom zagrożonych osób, które nie są obecnie tak chorzy, by myśleć o zażywaniu nienaturalnych farmakologicznych medykamentów nasercowych. Wielu lekarzy twierdzi, że zawierające przeciwutleniacze witaminy, C i E działają nie tylko profilaktycznie, ale również objawowo.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.